MAS Království Jestřebí hory

O nás Servis regionu Fotogalerie Kontakt

Filtry - zde klikněte pro jejich skrytí

Fulltextové vyhledávání

Termín

Region

Jestřebí hory Podkrkonoší Batňovice Havlovice Chvaleč Jívka Libňatov Malé Svatoňovice Maršov u Úpice Radvanice Rtyně v Podkrkonoší Suchovršice Velké Svatoňovice Čermná Dolní Olešnice Hajnice Horní Olešnice Chotěvice Kocbeře Kohoutov Pilníkov Vítězná Vlčice Vlčkovice v Pokrkonoší Choustníkovo Hradiště Staré Buky Úpice

Další filtry

Beseda Charitativní cyklovýlety Divadlo Ekologie Historie Hudba Jarmark Kino kulturní naučné stezky Památky Přednáška pro děti Pro seniory Řemesla Sport sportoviště Tradice Trhy Turistika Tvoření Vycházka Výstava Vzdělávání Zájezd zajímavosti

Jít zpět

Jít zpět

Lidová řemesla Kohoutov

Lidová řemesla Kohoutov

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Termín: So 13.08.2022 / Publikováno: St 27.07.2022

Region: Kohoutov, Podkrkonoší

28. ročník Lidových řemesel v Kohoutově se uskuteční v sobotu 13. srpna

Pozvánka na 28. ročník Lidových řemesel v Kohoutově. Konat se bude v sobotu 13. srpna 2022. 
Během dne uvidíte předvádění různých řemesel, jako je točení na kruhu, malba, modelování, košíkářství, paličkování, spřádaní vlny, kovářství, práce se sušenými květinami, řezbářské prace a další.
Součástí přehlídky bude účast více než 200 řemeslníků, kteří zde budou prodávat a předvádět své výrobky a dovednosti. Během dne budete mít také možnost zavítat na den otevřených dvěří v Pekárně Roland a v Keramickém studiu Jarmily Tyrnerové.
Doprovodný kulturní program zahájí na hlavním pódiu skupina Podzvičinka, po té budou následovat Crazy dogs, Gipsy.cz a na závěr O5 a Radeček. Na horním/vedlejším pódiu se představí Phobos, Fámy, Ivo Jahelka, Ivan Hlas trio a H song.
Pro děti budou každou hodinu od 10:00 hod. loutková představení, skluzavka UFO, nafukovací dinosaurus, jízdy na koních a další atrakce.
Dále zde bude vystupovat šermířská skupina Legenda Aurea a nebude chybět soutěž o nejkrásnějšího Kohouta okresu Trutnov, jejímž garantem je Český svaz chovatelů Sokolnice.
Celý den bude zakončený večerní zábavou pod širým nebem od 19 hod., kde zahraje k tanci i poslechu kapela Traktor de luxe.
Parkování osobních aut bude zajištěno na vyznačených parkovištích ZDARMA. Během akce je obec Kohoutov uzavřena pro veškerou dopravu.
Vstupné činí 150,- Kč a veškerý kulturní program je v ceně vstupenky. Volný vstup mají děti do 15 let, občané starší 70 let a zdravotně postižené osoby včetně doprovodu.
Akci pořádá Obecní úřad v Kohoutově. Více ZDE.

Jít zpět

Mapa k článkům - kliknutím zobrazíte informace

Vybrali jsme pro Vás