MAS Království Jestřebí hory

O nás Servis regionu Fotogalerie Kontakt

Filtry - zde klikněte pro jejich nastavení

Jít zpět

Jít zpět

Senioři, nedejte se – interaktivní divadlo pro dříve narozené

Senioři, nedejte se – interaktivní divadlo pro dříve narozené

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Termín: St 25.10.2023 - St 25.10.2023 / Publikováno: Čt 19.10.2023

Region: Jestřebí hory, Pilníkov, Podkrkonoší

Pilníkov bude ve středu 25. října 2023 od 16 hodin hostit zajímavé představení. Herci Divadla VeTři přivezou do sálu restaurace Slunce preventivní program „Senioři, nedejte se!“. Akci pořádá Policie České republiky ve spolupráci s Místní akční skupinou Království – Jestřebí hory, o.p.s. a Městem Pilníkov.

Interaktivní program Policie ČR podpořil Odbor prevence kriminality Ministerstva vnitra ČR. Zaměřený je hlavně na seniory, kterým přináší rady a informace proti majetkové kriminalitě nebo telefonickým či internetovým podvodům. Herci z Divadla VeTři sehrají sérii krátkých scének na aktuální téma: Jak se bránit podvodníkům. „Přibližně hodinový program bude zaměřený na online prostředí. V Pilníkově bude přítomen i policejní preventista, který v případě zájmu k seniorům promluví a zodpoví jejich dotazy. Na místě budou připraveny i preventivní materiály,“ vysvětluje Jan Balcar, ředitel spolupořádající MAS Království – Jestřebí hory. 

Vstup je zdarma a je volný. Zájemci, kteří si chtějí místo zajistit dopředu, tak se mohou do 23. října registrovat na e-mailové adrese redakce@kjh.cz, nebo telefonním čísle 705 824 436.

Těšíme se na vás!

Petr Záliš, MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s.

Jít zpět

Přílohy / dokumenty:

ico-pdf Seniori nedejte se 25.10.2023 od 16 h Pilnikov.pdf [PDF, 610 kB]

Mapa k článkům - kliknutím zobrazíte informace

Vybrali jsme pro Vás