MAS Království Jestřebí hory

O nás Servis regionu Fotogalerie Kontakt

Filtry - zde klikněte pro jejich skrytí

Fulltextové vyhledávání

Termín

Region

Jestřebí hory Podkrkonoší Batňovice Havlovice Chvaleč Jívka Libňatov Malé Svatoňovice Maršov u Úpice Radvanice Rtyně v Podkrkonoší Suchovršice Velké Svatoňovice Čermná Dolní Olešnice Hajnice Horní Olešnice Chotěvice Kocbeře Kohoutov Pilníkov Vítězná Vlčice Vlčkovice v Pokrkonoší Choustníkovo Hradiště Staré Buky Úpice

Další filtry

cyklovýlety Divadlo Ekologie Historie Hudba Kino kulturní naučné stezky Památky Přednáška pro děti Sport sportoviště Trhy Turistika Výstava zajímavosti

Jít zpět

Jít zpět

Vánoční procházka v Horním Maršově

Vánoční procházka v Horním Maršově

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Termín: So 11.12.2021 - Čt 06.01.2022 / Publikováno: Po 13.12.2021

Region: Jestřebí hory, Podkrkonoší

Vánoce Josífka Hoffmana - sváteční procházka spojená s výstavou

Vyzkoušejte si na vlastní kůži, jak vypadaly Vánoce v Krkonoších na přelomu 19. a 20. století. Dozvíte se, jak lidé trávili vánoční období, jaké příběhy si vyprávěli, když venku mrzlo, či jak vypadal Štědrý večer na horách.

Akce bude probíhat ve dnech 11. prosince - 6. ledna denně od 9.00 do 17.00 na DOTEKu v Horním Maršově - v době svátků a 31.12. se může otevírací doba lišit. 

Udělejte si sváteční procházku, nejen pro rodiny s dětmi, která vás provede areálem Doteku a je zakončena výstavou uvnitř domu. Vše trvá asi 1,5 hodiny. Na procházku se vydáte sami s průvodním listem, který obdržíte zdarma v Infokoloniálu DOTEK. 
Skupiny nad 10 osob prosíme, aby si rezervovaly návštěvu předem na adrese: infokolonial@ekologickavychova.cz nebo telefonicky na 739 203 205 ( Infokoloniál DOTEK) denně v době od 9.00 do 17.00. Více informací najdete na www.dotek.eu.

Vánoční procházka se bude řídit aktuálními epidemiologickými nařízeními vlády. 

Jít zpět

Mapa k článkům - kliknutím zobrazíte informace

Vybrali jsme pro Vás