MAS Království Jestřebí hory

O nás Servis regionu Fotogalerie Kontakt

ProjektyRegiony sobě

MAS KJH YouTubeMAS KJH Facebook

1. Základní informace

Publikováno: Út 14.09.2021

Region: Jestřebí hory, Podkrkonoší

Kampaň na podporu lokální ekonomiky

Národní síť Místních akčních skupin ČR připravila na podporu lokální ekonomiky kampaň Regiony sobě. Cílem kampaně je propojit lokální nabídku podnikatelů s místními konzumenty a s turisty.

Na webu www.regionysobe.cz si může každý vyhledat podnikatele podle kraje, území místní akční skupiny nebo zaměření podnikání: obchody a prodejny – potraviny a přírodní produkty – řemesla – rukodělné výrobky – služby – stravování a ubytování. Postupně přidáváme místní producenty a podnikatele z území naší MAS KJH, o.p.s., kteří zde nabízejí své produkty. Katalog postupně rozšiřujeme. Zájemci o zařazení do databáze se mohou přihlásit na: vasatova@kjh.cz.

Registrace podnikatelských subjektů působících na území MAS Království – Jestřebí hory o.p.s., na www.regionysobe.cz/kralovstvi-jestrebi-hory je BEZPLATNÁ. Katalog www.regionysobe.cz slouží k prezentaci nabídky podnikatelských subjektů ve venkovských oblastech. MAS KJH, o.p.s. si vyhrazuje právo odmítnout prezentaci podniků, které nebudou odpovídat charakteru kampaně.

Jít zpět

Mapa k článkům - kliknutím zobrazíte informace

Vybrali jsme pro Vás