MAS Království Jestřebí hory

O nás Servis regionu Fotogalerie Kontakt

Filtry - zde klikněte pro jejich skrytí

Fulltextové vyhledávání

Termín

Region

Jestřebí hory Podkrkonoší Batňovice Havlovice Chvaleč Jívka Libňatov Malé Svatoňovice Maršov u Úpice Radvanice Rtyně v Podkrkonoší Suchovršice Velké Svatoňovice Čermná Dolní Olešnice Hajnice Horní Olešnice Chotěvice Kocbeře Kohoutov Pilníkov Vítězná Vlčice Vlčkovice v Pokrkonoší Choustníkovo Hradiště Staré Buky Úpice

Další filtry

Beseda Burza Charitativní cyklovýlety Divadlo Ekologie Historie Hudba Jarmark Kino kulturní naučné stezky Památky Přednáška pro děti Pro seniory Řemesla Sport sportoviště Tradice Trhy Turistika Tvoření Vycházka Výstava Vzdělávání Zájezd zajímavosti

Jít zpět

Jít zpět

Do Rtyně míří Kšanda

Do Rtyně míří Kšanda

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Termín: So 10.02.2024 - So 10.02.2024 / Publikováno: Po 04.12.2023

Region: Jestřebí hory, Rtyně v Podkrkonoší

Komedie „Kšanda“ je nabitá dějem a originálním humorem. Přijďte se o tom přesvědčit. Láska ke „Kšandovi“ kvete v každém věku.

Skvělá komedie ze současnosti. 

Kino Na Rychtě zve na divadelní představení Kšanda s hvězdným obsazením. Komedie je nabitá dějem a originálním humorem. Dialogy ostré jako bič a strhující tempo nenechají diváky ani na chvíli vydechnout. Vzestup a pád malého českého človíčka vám zaručeně provětrá bránici a zbaví všech nemocí, protože smích léčí!

Zahájení v 19 hod. Vstupné 120 Kč dospělí, ostatní 60 Kč. Vstupenky zakoupíte na místě 30 minut před zahájením vystoupení.

Jít zpět

Mapa k článkům - kliknutím zobrazíte informace

Vybrali jsme pro Vás