MAS Království Jestřebí hory

O nás Servis regionu Fotogalerie Kontakt

Filtry - zde klikněte pro jejich nastavení

Cestujte a soutěžte s Toulavým baťohem

Publikováno: Po 12.06.2023

Region: Jestřebí hory

Toulavý baťoh již deset let provází malé i velké turisty křížem krážem regionem Kladského pomezí. Každoročně je s putováním spojena i cestovatelská hra, o kterou nepřijdete ani letos. Tak hurá za zábavou na výlet!

Své toulky započněte v některém z informačních center našeho regionu. Právě zde si totiž můžete vyzvednout žlutou ilustrovanou mapu Toulavého baťohu s tipy na výlety, která je zároveň herním listem pro sbírání razítek. Uvnitř najdete i přehled všech razítkovacích míst. Pak už si jen vyberte, kam se vydáte, a vzhůru za dobrodružstvím! Prvních 200 soutěžících, kteří předloží mapu s pěti různými razítky, získá drobnou odměnu v podobě dřevěného pravítka nebo káči s motivem Toulavého baťohu. Pokud na vás už nezbydou, nezoufejte a nebojte se, s prázdnou rozhodně neodejdete. Náš partner ALBI věnoval drobné dárky i pro další soutěžící. Pokud navíc poskytnete svůj kontakt (e-mail), budete zařazeni do hlavního slosování o 7 hodnotných cen, které proběhne 6. října 2023.

A na jaké ceny se tentokrát můžete těšit? Tou hlavní je víkend strávený na farmě Wenet v Broumově včetně ubytování pro celou rodinu. Dále můžete vyhrát čtyřdenní rodinný pobyt v kempu Brodský s celodenním zapůjčením koloběžek, vstupenku pro dvě osoby do Bastionu I a podzemí v pevnosti Josefov včetně ubytování na jednu noc se snídaní v penzionu Wunsch nebo roční permanentku pro opakovaný vstup na znovuobjevený hrad Vízmburk.

Více informací, tipů na výlety, zajímavostí i zábavy najdete na webu www.toulavybatoh.cz.

Bc. Markéta Tomanová
manažer pro styk s veřejností
Kladské pomezí, o.p.s.
547 01 Náchod, Karlovo náměstí 179


www.kladskepomezi.cz
www.toulavybatoh.cz
www.karelcapek.cz

Mapa k článkům - kliknutím zobrazíte informace

Vybrali jsme pro Vás