MAS Království Jestřebí hory

O nás Servis regionu Fotogalerie Kontakt

Filtry - zde klikněte pro jejich nastavení

Senioři, nedejte se! Úpice uvidí zajímavé divadlo

Senioři, nedejte se! Úpice uvidí zajímavé divadlo

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Publikováno: Po 03.10.2022

Region: Jestřebí hory, Podkrkonoší, Úpice

Úpice bude ve středu 26. října 2022 od 10 hodin hostit zajímavé představení. Herci Divadla VeTři přivezou do úpického Divadla Aloise Jiráska preventivní program „Senioři, nedejte se!“. Akci pořádá Policie České republiky ve spolupráci s Místní akční skupinou Království – Jestřebí hory, o.p.s.

Interaktivní program Policie ČR podpořil Odbor prevence kriminality Ministerstva vnitra. Zaměřený je hlavně na seniory, kterým přináší rady a informace proti majetkové kriminalitě nebo telefonickým či internetovým podvodům. Herci z Divadla VeTři zahrají zinscenované minipříběhy podle skutečných případů. „Zhruba hodinovému programu bude přítomen i policejní preventista, který v případě zájmu k seniorům promluví a zodpoví jejich dotazy. Pro diváky budou v rámci programu připraveny i různé preventivní materiály,“ vysvětluje Jan Balcar, ředitel spolupořádající MAS Království – Jestřebí hory.  

Zájemci o představení se mohou do 19. října registrovat na e-mailové adrese redakce@kjh.cz, na telefonním čísle 730 164 404 nebo poštou na adrese: MAS Království – Jestřebí hory, Regnerova 143, 54232 Úpice. Registrace budeme přijímat do naplnění kapacity úpického divadla, která činí 400 míst. 

Petr Záliš, MAS Království - Jestřebí hory

Přílohy / dokumenty:

ico-pdf Seniori nedejte se - plakat.pdf [PDF, 7.63 MB]

Mapa k článkům - kliknutím zobrazíte informace

Vybrali jsme pro Vás