MAS Království Jestřebí hory

O nás Servis regionu Fotogalerie Kontakt

O násPropagace mas

MAS KJH YouTubeMAS KJH Facebook

Propagace MAS

Publikováno: Út 18.10.2022

Region: Jestřebí hory, Podkrkonoší

Propagace MAS Království - Jestřebí hory, o.p.s.

Důležitou součástí fungování MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s., je informování o její činnosti. Vhodnými mediálními prostředky pro tento účel jsou především zpravodaje zakladatelů MAS – Svazku obcí Jestřebí hory a Společenství obcí Podkrkonoší, místní (obecní) zpravodaje, internetové stránky jednotlivých partnerů MAS, zakladatelů o.p.s. a samozřejmě vlastní stránky MAS (od léta 2021 nové), www stránky ostatních MAS a organizací s nimi spojených (Národní síť MAS, Krajské sdružení MAS atd.), úřední desky v obcích na území MAS, stránky na sociální síti Facebook, některá videa lze najít na webu Televize-JS, od roku 2020 také pravidelně aktualizovaný YouTube kanál MAS, účast na akcích týkajících se problematiky rozvoje venkova, média – tisk, www portály, rádia, televize…

V roce 2023 se podařilo obnovit vydávání zpravodaje MAS s názvem Společník - jak píše jeho nynější šéfredaktor Petr Kalousek:

Historicky první Společník vyšel 23. října 2004. U příležitosti tak zvaného Dne spolků regionu Jestřebí hory, který se tenkrát uskutečnil v areálu ZŠ Úpice-Lány. V onen den se na jednom místě společně samy sobě i široké veřejnosti představilo bezmála šest desítek spolků. Snad proto ten název...
Na to kouzelné slovíčko "společně" si vzpomněla MAS KJH, o.p.s., v roce 2010, když hledala název pro svůj tištěný zpravodaj. Společníků, které vydala, bylo celkem devět. Vycházely s půlroční periodicitou od prosince 2010 do listopadu 2014. Hodnotily uplynulý půlrok a plánovaly půlrok nadcházející. Po bezmála devítileté pauze, kdy dostaly přednost operativnější elektronické informace, přichází opět pokus o zpravodajství papírové. Vize je taková, že nebude bilanční, ale tematické.
Tak se stalo, že pro 15. ročník Olympiády pro starší a dříve narozené bylo vydané speciální "Olympijské" číslo a poté na podzim 2023 ještě číslo "Poolympijské - seniorské", do kterého přibyla bilance 15. ročníku Olympiády a aktivit MAS pro seniory.

Nová vydání Společníku:
- 11. Společník "Poolympijský - seniorský"
- 10. Společník "Olympijský"

Prohlédnout si můžete všechna číslo starého Společníku:
- 1. Společník
- 2. Společník
- 3. Společník
- 4. Společník
- 5. Společník
- 6. Společník
- 7. Společník
- 8. Společník
- 9. Společník


V případě potřeby si můžete stáhnout:

 - logo MAS
 - mapa MAS


Jít zpět

Mapa k článkům - kliknutím zobrazíte informace

Vybrali jsme pro Vás