MAS Království Jestřebí hory

O nás Servis regionu Fotogalerie Kontakt

Filtry - zde klikněte pro jejich nastavení

Královéhradecký kraj podpořil naši MAS i v roce 2024

Publikováno: Út 19.12.2023

Region: Jestřebí hory, Podkrkonoší, Úpice

Činnost Místní akční skupiny Království – Jestřebí hory, o.p.s. byla v roce 2023 finančně podpořena z dotačního programu Královéhradeckého kraje. Jedná se o podporu z rozpočtu KHK (22RGI01-0163) ve výši 300 000 Kč.

MAS ročně pořádá několik akci a realizuje několik dlouhodobých projektů. Ve většině z nich je vždy potřebná spoluúčast nebo existují tzv. neuznatelné náklady. Letošní dotační pomoc z Královéhradeckého kraje pomohla MAS dofinancovat novinku, která zdobí hlavní dveře při vstupu do kanceláře – elektronický Informační panel, na kterém jsou zveřejňovány všechny důležité akce v regionu, je na něm přístup na web MAS, videoreportáží a fotogalerie z akcí. Prostředky dotace umožnily dofinacovat například Olympiádu pro starší a dříve narozené, provoz automobilu, exkurzi do MAS Poondavie a některé další povozní výdaje spojené s realizací Strategie komunitně vedeného rozvoje.  Ročně MAS musí poskládat více jak 100 000 Kč na dofinancování projektů.

Cíl podpory – zajištění profesionální úrovně služeb společnosti se podařil splnit. Podpora z Královéhradeckého kraje je pro všechny krajské MAS nesmírně důležitá.

Jan Balcar, ředitel
MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s.


Foto: viz příloha

Mapa k článkům - kliknutím zobrazíte informace

Vybrali jsme pro Vás